امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 22 : 6 دقیقه

آیفون تصویری از وسایل ارتباطی است و یکی از مهمترین لوازم ساختمانی به شمار می‌ رود. آیفون تصویری جایگزین آیفون صوتی است و از دربازکن های جدید می باشد که علاوه بر صدا ، می توان تصویر شخص مراجعه کننده را مشاهده کرد. به وسیله ی آیفون تصویری می توان درب ساختمان را از داخل واحد باز کرد. با پیشرفت تکنولوژی در بخش دربازکن ها ، انواع آیفون تصویری به تولید رسیدند که علاوه بر ویژگی های آیفون ها و دربازکن های قدیمی که ارتباط صوتی را داشتند ،می توان تصویر فرد مراجعه کننده را مشاهده کرد که موجب بالا رفتن امنیت شده است.

آیفون تصویری

اجزای آیفون تصویری

  • صفحه کلید ورودی
  • صفحه نمایش و گوشی
  • دوربین آیفون تصویری
  • منبع تغذیه و کنترل مرکزی
  • کابل مخصوص آیفون تصویری
  • قفل بازکن

 انواع آیفون تصویری

آیفون تصویری در دو نوع آیفون تصویری دیجیتال و آیفون تصویری آنالوگ می باشند. قیمت آیفون تصویری در برند های مختلف ایرانی و خارجی آیفون تصویری به صورت مختلف در نظر گرفته می شود و هر یک از این برندها کیفیت های مختلفی را داشته و قیمت آیفون تصویری در برندهای مختلف نیز متفاوت از دیگری خواهد بود بنابراین برای خرید آیفون تصویری ابتدا باید برندی را انتخاب نمایید که دارای محصولاتی با کیفیت باشد و همچنین متناسب با بودجه در نظر گرفته شما باشد. برند آیفون تصویری یکی از مهم ترین بخش ها برای انتخاب این وسیله می باشد. عوامل دیگری بر قیمت آیفون تصویری تاثیر گذار است کیفیت، قیمت ارز ،نوع ،مشخصات فنی، قابلیت ها و امکانات در قیمت آیفون تصویری تاثیر گذار هستند.

آیفون تصویری

خرید آیفون تصویری

 آیفون تصویری برای هر ساختمانی ضروری است و امروزه تقریبا همه ساختمان ها از آیفون تصویری بهره مندند. به وسیله آیفون های تصویری دیگر نیازی نیست که تا درب ساختمان برویم و بخواهیم درب را باز کنیم و از داخل واحد می توانیم با فشردن یک دکمه درب را باز نمایید. برای خرید آیفون تصویری باید امکانات و قابلیت های آن را مورد توجه قرار دهید.آیفون های تصویری با امکانات مختلف ساخته شده اند ، برخی از قابلیت های آیفون تصویری مانند ارتباط داخلی بین واحدها ، امکان انتقال زنگ به تلفن همراه و امکان انتقال زنگ به واحد دیگر و غیره می باشد. همچنین برخی از انواع آیفون های تصویری دارای حافظه داخلی هستند که برای ثبت تصویر به کار می روند. به وسیله آیفون تصویری امنیت ساختمان بسیار افزایش پیدا کرده است .

فاکتورهای مهم در زمان خرید آیفون تصویری

مشخصات پنل گوشی و مانیتور آیفون تصویری

آیفون تصویری با مانیتور ها در سایزهای مختلف به فروش می رسند، ابعاد مانیتور ها هر چقدر بزرگتر باشد قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد و در واقع ابعاد بزرگ مانیتور ها به این دلیل نیست که وضوح تصویر در مانیتور های بزرگتر بهتر باشد و تنها تصویر در ابعاد بزرگتر به نمایش در می آید.

حافظه

 یکی از فاکتورهای مهم در خرید آیفون تصویری، حافظه می باشد. برخی از آیفون های تصویری دارای حافظه و برخی بدون حافظه هستند. آیفون تصویری هایی که دارای حافظه هستند امکان عکس برداری و ضبط فیلم را دارند. بنابراین داشتن حافظه موجب امنیت و ایمنی بیشتر منزل خواهد شد بنابراین در زمان هایی که شما در محل حضور ندارید می توانید به وسیله تصویر مراجعه کننده متوجه او شوید. آیفون تصویری از نظر حافظه در انواع مختلفی تقسیم بندی می شود به طور کلی می‌توان سه دسته را برای آیفون تصویری در نظر گرفت. یکی از انواع آیفون های تصویری بدون حافظه است که قیمت آیفون تصویری در این مدل پایین تر از انواع دیگر می باشد. برخی از انواع آیفون تصویری ها دارای حافظه داخلی هستند اما امکان استفاده از حافظه جانبی برای آنها وجود ندارد و برخی آیفون تصویری ها هم حافظه داخلی دارند و هم می توان از حافظه جانبی برای آنها استفاده کرد که قیمت آیفون تصویری در این مدل بالاتر است. یکی از ویژگی های پنل آیفون تصویری، لمسی بودن یا دکمه بودن آن است. پنل های دکمه ای که از زمان های گذشته نیز به کار می‌ رود که شامل دکمه هایی بر روی پنل است که با استفاده از آن ها می توان از آیفون تصویری استفاده کرد اما در انواع جدیدتر آیفون تصویری ها این دکمه ها وجود نداشته و این پنل به صورت لمسی کار می کند. پنل های لمسی دارای قیمت بالاتری می باشند که امروزه افراد زیادی خرید آیفون تصویری را با پنل لمسی انجام می‌ دهند تا استفاده ی آسان ‌تری را از آیفون تصویری داشته باشند.

آیفون تصویری

قابلیت های آیفون تصویری

آیفون تصویری دارای قابلیت های مختلفی هستند که با پیشرفت تکنولوژی قابلیت‌ ها شکل نوینی پیدا کرده و برای رفاه آسایش افراد در نظر گرفته شده است. یکی از این امکانات که در آیفون تصویری در نظر گرفته شده، ارسال تصویر و صدای فردی که به مکان مورد نظر مراجعه کرده و دکمه را فشرده است به تلفن همراه می باشد. یکی از موارد مهم امکان دایورت کردن زنگ واحد بر روی زنگ واحد دیگر می باشد که در زمان هایی که شما نیستید می توانید با این کار از مراجعه کننده ها با خبر شوید. همچنین این قابلیت برای شرکت های بزرگ با تعداد واحد زیاد بسیار کاربردی خواهد بود. در زمان خرید آیفون تصویری باید به ویژگی ها و امکانات این دستگاه توجه داشته باشید و با مراجعه به مراکز فروش آیفون تصویری که دارای سابقه بالا هستند خرید آیفون تصویری را انجام دهید. امروزه مراکز فروش آیفون تصویری ،محصولاتشان را به صورت اینترنتی ارائه می کنند و افراد می توانند خرید راحت تری را از این مجموعه ها داشته باشند. فروش اینترنتی آیفون تصویری برای پاسخگویی به مشتریان در سراسر کشور توسط فروشگاه ها در نظر گرفته شده است و افراد در تمام ساعات شبانه روز می توانند برای خرید محصول مورد نظرشان اقدام نماید. آیفون تصویری ها از لوازم مهم در هر ساختمان هستند و افراد برای خرید آیفون تصویری باید دقت داشته باشند که نوع با کیفیت و بادوام آن را تهیه نمایند که تا سال ها بتوانند به راحتی از آیفون تصویری و امکانات مورد نیاز در این دستگاه استفاده کنند و نیاز به خرید های مکرر از بین برود.

 

1234567