امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 21 : 45 دقیقه

باسکول ترازویی با ظرفیت و ابعاد و بزرگتر است که بر روی زمین قرار گرفته و می توان توزین اجسام را با استفاده از آن انجام داد. باسکول ها برای توزین مواد سنگین به کار می‌ روند و با توجه به ظرفیت و ابعاد سینی، دقت در توزین در نظر گرفته شده و هر چه ظرفیت باسکول ها بیشتر باشد در نتیجه سینی بزرگ تر بوده و لودسل ها نیز تعداد شان افزایش پیدا میکند. در گذشته باسکول ها دارای دقت پایین بودند و درصد خطا در آن ها زیاد بود اما امروزه باسکول به شکل های دیجیتالی با کمترین درصد خطا می توانند عملیات توزین را انجام دهند. خرید باسکول باید با توجه به استفاده ای که از آن دارید انجام گیرد زیرا زمانی که به مراکز فروش باسکول مراجعه می ‌کنید با تنوع زیادی از باسکول ها رو به رو می‌شوید که در ظرفیت، برند و کیفیت مختلف ارائه می شود. قیمت باسکول با توجه به ویژگی های آن مختلف می باشد.

باسکول

فاکتورهای مهم در خرید باسکول

به منظور خرید باسکول نکات زیادی وجود دارد که باید به آن توجه کنید. باسکول همان ترازوی دیجیتال اما در ابعاد بزرگتر است که برای توزین مواد سنگین و حجیم استفاده می شود باسکول های امروزی از نوع دیجیتال هستند که درصد خطای کمی دارند. دقت این باسکول ها بسیار بالا بوده و می ‌توانند به راحتی عملیات توزین را انجام ‌دهند. ظرفیت باسکول یکی از موارد مهمی است که می تواند در خرید باسکول نقش تعیین کننده‌ ای داشته باشد. ظرفیت باسکول نشان دهنده میزان وزن گیری مواد توسط شما است بنابراین با توجه به میزان موادی که وزن می کنید باید ظرفیت باسکول را انتخاب کنید. یکی از موارد مهم در باسکول ها دقت باسکول می باشند. دقت باسکول نیز با توجه به اجسام مشخص می شود. جنس بدنه ی باسکول نیز بسیار مهم است. باسکول ها به جهت اینکه برای اجسام بزرگ و سنگین به کار می ‌روند باید بدنه ی مقاوم داشته باشند همچنین انواع قطعات باسکول باید مستحکم باشد تا بتواند در اثر فشار مقاومت لازم را داشته باشد. سیستم باسکول شامل بدنه، لودسل و نمایشگر می باشند و این سیستم الکترونیکی زمانی که جسم بر روی سینه باسکول قرار می‌گیرد ، وزن توسط لودسل دریافت شده و به صفحه نمایش انتقال پیدا میکند و ما می‌توانیم وزن را به صورت عدد مشاهده کنیم. یکی از موارد مهم در خرید باسکول ها برند تولیدی باسکول است. امروزه شرکت های زیادی در زمینه ی تولید باسکول فعالیت دارند اما تنها برخی از این برند ها موفق هستند و باسکول های با کیفیتی را ارائه می کند. به همین دلیل با انتخاب یک برند خوب می توانید سال ها بدون مشکل از باسکول استفاده کنید.  قیمت باسکول از موارد دیگر تعیین کننده در خرید این وسیله می باشد. هرچه قیمت باسکول پایین تر باشد، باسکول دارای کیفیت پایین‌تری بوده و امکانات کمتری دارد همچنین ممکن است ظرفیت آن نیز کم باشد اما با افزایش قابلیت ها و کیفیت، قیمت باسکول نیز افزایش پیدا می کند.

باسکول

انواع باسکول

  • باسکول کفی
  • باسکول جاده ای
  • باسکول فروشگاهی
  • باسکول صنعتی
  • باسکول آویز
  • باسکول لاشه کش

 و غیره

قیمت باسکول

 قیمت باسکول مانند کالا های دیگر متاثر از مولفه‌های زیادی می باشد که یکی از این مولفه‌ها ظرفیت باسکول است به طور کلی هر چه ظرفیت باسکول بیشتر باشد قیمت باسکول افزایش پیدا خواهد کرد همچنین امکانات مدرن تر و به روز تر و قابلیت های بیشتر بر قیمت باسکول بسیار تاثیر گذار می باشند.به همین دلیل بهتر است برحسب نیازتان خرید باسکول را انجام دهید و صرفاً قیمت باسکول را ملاک خرید قرار ندهید زیرا ممکن است باسکول خریداری شده کاربردی برای شما نداشته باشد.

مراکز فروش باسکول

مراکز فروش باسکول باید به تعدادی از باسکول ها را با تنوع بالا در اختیار مشتریان قرار دهند.فروشندگان باسکول باید متناسب با نیاز مشتریان دسته‌ بندی از باسکول ها را ارائه کنند و پاسخگوی نیاز تمامی مشتریان خود باشند. این مراکز باید محصولات اصل را ارائه کنند زیرا مشتریان در صورت خرید قطعات باسکول های غیر اصل از خریدشان رضایت نخواهند داشت و می ‌تواند مشکلات زیادی را به وجود آورد بنابراین متقاضیان خرید باسکول همواره به فروشندگان معتبر اطمینان دارند و مراکز فروش باسکول باید بدانند که اعتبار آنها بسیار مهم بوده و نقش اساسی در فروششان دارد. قیمت هایی که یک مرکز فروش باسکول در نظر می ‌گیرد ، باید متنوع و متناسب با بودجه های مختلف باشد و مشتریان که شامل کسب و کارهای مختلفی هستند که نیاز به باسکول ها با ویژگی‌ها و قابلیت ‌های مختلفی دارد بنابراین در نظر گرفتن انواع باسکول ها با قابلیت های مختلف بسیار مهم است.

باسکول

خرید اینترنتی باسکول

فروشندگان باسکول امکان خرید اینترنتی را برای مشتریان خود در نظر می ‌گیرند تا بتوانند خدمات دهی بهتری را به آنها ارائه کنند و متقاضیان خرید باسکول نیاز به مراجعه به تک ‌تک فروشگاه ها ندارند و به راحتی و با یک جستجوی ساده می توانند در بستر اینترنت فروشگاه مورد نظر را یافته و خرید باسکول را انجام دهند. خرید اینترنتی محدودیت زمان و محدودیت مکان نداشته و افراد در تمام ساعات شبانه روز می توانند اقدام به خرید باسکول مورد نظر نمایند. خرید اینترنتی باسکول بسیار آسان بوده و افراد بدون دغدغه و نیاز صرف زمان زیاد و ماندن در ترافیک، خریدشان را انجام خواهند داد. در خرید اینترنتی دقت داشته باشید که با مراجعه به فروشگاه های ارائه کننده باسکول می توانید انواع باسکول ها را مشاهده نمایید و اطلاعات لازم را درباره هر یک به دست آورید زیرا مشخصات باسکول ها در کنار محصولات نوشته شده و توضیحات مختصری درباره باسکول ها ارائه شده است ، بنابراین باید به طور کامل و با دقت مشخصات باسکول ها را مشاهده کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش مجموعه مورد نظر تماس بگیرید تا از خرید خود مطمئن شوید. بررسی سوابق کاری فروشگاه مورد نظر و اعتبار آن بسیار مهم است و اعتبار فروشگاه بسیار مهم و ضروری برای خرید باسکول یا ه کالایی می باشد. بنابراین زمان کافی را برای یافتن یک مرکز فروش باسکول معتبر در نظر بگیرید تا بتوانید با اطمینان خرید خود را انجام دهید.

1234567