امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 22 : 15 دقیقه
1مجموع 3 خبر

  زغال لیمو با کیفیت

  زغال لیمو، زغالی است که از چوب درختانی همچون لیمو ، پرتقال ، نارنج و سایر مرکبات به دست می آید. این زغال دارای تراکم بالایی است و مدت زمان زیادی روشن می ماند. >> ادامه مطلب

  پوکه معدنی در تهران

  مرکز پوکه معدنی رضایی انواع پوکه معدنی ها از قبیل پوکه معدنی قروه را به صورت مستقیم به فروش می رساند که با قمیت ارزان به ما ارائه خواهد شد. >> ادامه مطلب

  خرید زغال کبابی

  برای خرید زغال کبابی از طریق سایت مرکز سالارسوز جنوب ، سفارش خود را ثبت کنید تا انواع زغال لیمو کبابی مرغوب با قیمت مناسب به شما ارائه شود. این مجموعه از معتبرترین مراکز پخش زغال لیمو کبابی در کشورمان می باشد. >> ادامه مطلب
1مجموع 3 خبر

 قبل از اینکه به کاربرد پوکه معدنی بپردازیم، درباره نحوه ی شکل گیری آن توضیح می دهیم. پوکه معدنی ها یکی از انواع سنگ های پرکاربرد هستند که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.هنگامی که دمای زمین افزایش پیدا می کند و مواد مذاب از آتشفشان فوران می کند پس از قرارگیری این مواد مذاب بر روی سطح زمین ، بر اثر تماس با هوا و بارش باران خنک شده و سنگها را تشکیل می دهند. یکی از سنگ هایی که به این طریق به دست می‌آید ، پوکه معدنی میباشد. پوکه معدنی ها در تنوع بالایی به دست می آیند و در کشور ما و سایر کشورها می‌توان آن را یافت.

پوکه معدنی

پوکه معدنی قروه چیست؟

 پوکه معدنی قروه یکی از انواع پوکه معدنی هایی است که تنها در ایران یافت میشود و در شهری به نام قروه در کردستان استخراج می گردد. پوکه معدنی قروه دارای کیفیت بسیار بالا می باشد و آن را به نام اسکوریا نیز می ‌شناسند. پوکه معدنی قروه به رنگ های خاکستری ،سبز، حنایی و سیاه استخراج می گردد همچنین در سایر شهرهای کشورمان از جمله تبریز پوکه معدنی یافت می شود. پوکه معدنی هایی که در تبریز یافت می شود به رنگ های زرد، کرمی و سفید می باشد که از دامنه های کوه سهند یافت می گردد.

کاربرد پوکه معدنی

 پوکه معدنی ها سنگ هایی هستند که افراد زیادی با آن آشنایی ندارند اما کاربرد این سنگ بسیار گسترده بوده و میتوان برای مصارف گوناگون از آن استفاده کرد. یکی از کاربرد های پوکه معدنی استفاده از آن در بخش کشاورزی و باغداری می باشد. پوکه معدنی حاوی مواد زیادی است که برای رشد گیاهان بسیار مناسب می باشد و از آن به عنوان کود شیمیایی می توان استفاده کرد همچنین به جهت اینکه پوکه معدنی رطوبت را در خود نگه می دارد ، برای نگهداری آب و آبیاری زمین های کشاورزی از این سنگ استفاده می شود. در بخش ساختمان سازی و عمران استفاده از پوکه معدنی بسیار رواج دارد و از این سنگ برای درست کردن ملات های ساختمانی و برای رویه ساز بخش داخلی استفاده می شود. از ترکیب پوکه معدنی و بتن می توان ملات سختی را به وجود آورد. پوکه معدنی ها به دلیل وزن سبک و مقاومت بالایی که دارند بسیار مناسب برای ساخت سازه ها می باشند. یکی از مزایای پوکه معدنی ها مقاومت در برابر رطوبت می باشد که مناسب برای آپارتمان های امروزی می باشد. پوکه معدنی به همراه سیمان و ماسه می توان موجب استحکام بیشتر ساختمان ها شود و همچنین بلوک های سبک، سیمان پوزولانی و بلوک بتنی از طریق پوکه معدنی به دست می آید.در بخش سد سازی نیز از پوکه معدنی ها می توان بهره برد و از این سنگ به عنوان سنگی مقاوم در مقابل فشار آب استفاده می شود. در آکواریوم نیز استفاده از پوکه معدنی به جهت ایجاد بستری مناسب برای فتوسنتز گیاهان است. همچنین پوکه معدنی می تواند باکتری های مضر در درون آب آکواریوم را از بین ببرد. یکی از مصارف پوکه معدنی استفاده از این سنگ معدنی برای تصفیه آب می باشد و آب آلوده را به وسیله این سنگ می توان تصفیه سازی نمود.

پوکه معدنی

قیمت پوکه معدنی

پوکه معدنی با توجه به خواص بی نظیری که دارد ، فروش بالایی داشته و در صنایع مختلف از آن استفاده می شود. برای خرید پوکه معدنی با مراجعه به مراکز ارائه دهنده این سنگ معدنی می‌توانید آن را تهیه کنید شما می توانید به صورت حضوری و اینترنتی خرید پوکه معدنی را انجام دهید. قیمت پوکه معدنی به عوامل زیادی وابسته است که کیفیت مهمترین آن می باشد. شما با مراجعه به فروشگاه های ارائه دهنده پوکه معدنی می توانید از قیمت این سنگ معدنی مطلع شوید. پیش از خرید باید توجه داشته باشید که پوکه معدنی دارای تنوع بالایی بوده و باید نوع مناسب با مصارفی که دارید را انتخاب کنید.

خرید پوکه معدنی

برای خرید پوکه معدنی باید دقت داشته باشید که پوکه معدنی ها تنوع زیادی دارند و اطلاعاتی را درباره آن به دست آورید تا بتوانید خرید خوبی را تجربه کنید. امروزه افراد زیادی خرید پوکه معدنی را به صورت اینترنتی انجام می دهند و از این طریق می توانند خرید راحتی را تجربه کنند و به فروشگاه های عرضه کننده پوکه معدنی دسترسی داشته باشد. مراکز فروش پوکه معدنی قیمت های مختلفی را برای این سنگ معدنی در نظر می گیرند و پیش از خرید می توانید از فروشندگان استعلام قیمت بگیرید تا بتوانید خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهید.

پوکه معدنی

فروش پوکه معدنی

پوکه معدنی ها دارای ساختاری متفاوت با سایر سنگ ها می باشند. ساختار پوکه معدنی متخلخل است یعنی دارای بافت اسفنجی می باشد زمانی که پوکه معدنی ها بر اثر سرد شدن مواد مذاب تشکیل می شوند وجود گازهای در این مواد موجب ایجاد حفره هایی در سنگ ها شده و به همین جهت بافت پوکه معدنی نیز به صورت اسفنجی میباشد. پوکه معدنی وزن بسیار سبکی داشته و مقاومت بالایی دارد. این سنگ در مقابل رطوبت و حرارت و آتش‌سوزی بسیار مقاوم است به همین جهت در ساختمان سازی از آن استفاده زیادی می شود. پوکه معدنی ضد حشرات بوده و به همین جهت در بخش کشاورزی نیز استفاده از آن را مشاهده می‌کنیم این سنگ معدنی با ارزش طرفداران زیادی دارد و قیمت آن بسیار مناسب میباشد. پوکه معدنی یکی از سنگ هایی است که فروش بالایی را در میان سنگ های معدنی داشت. از آن برای انواع مصارف در صنایع مختلف استفاده می‌شود. پوکه معدنی ها را می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید. با استفاده از این سنگ می توان به عنوان عایق صوتی و حرارتی استفاده کرد همچنین پوکه معدنی دارای ساختار بسیار مستحکمی است که مورد توجه سازندگان سازه ها قرار گرفته و از آن برای ایجاد سازه های مقاوم و در عین حال سبک استفاده می شود.

افراد به منظور خرید پوکه معدنی با مراجعه به مراکز فروش پوکه معدنی خرید شان را به صورت آنلاین می توانند انجام دهند. خرید اینترنتی مزیتی را ایجاد می‌ کند که فرد بتواند از شهرهای دیگر نیز کالای مورد نظر خود را تهیه کند.

1234567