امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 22 : 11 دقیقه
1مجموع 1 خبر

    نایلون عریض

    نایلون عریض یکی از نایلون های بسیار پر مصرف است که در صنایع مختلف از قبیل ساختمان سازی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. این نایلون در بخش کشاورزی به منظور پوشش دهی به محیط های گلخانه ای استفاده می شود. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

نایلون ها از مهم ترین متریال بسته بندی می باشند که به وسیله ی آن ها بسته بندی ارزان و کاربردی خواهیم داشت. هر یک از نایلون های بسته بندی می توانند برای بسته بندی کالا های مختلف مورد استفاده قرار گیرند. یکی از انواع نایلون های پر کاربرد ، نایلون شیرینگ می باشد که برای بسته بندی انواع کالا ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نایلون سبک ، کم حجم و دارای ضخامت کمی است که به وسیله ی آن می توان پوششی بسیار مناسب را برای انواع محصولات ایجاد نمود.

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ چیست؟

 نایلون شیرینگ نایلونی پلی اتیلنی است که از مواد با کیفیت تهیه شده است و می‌تواند در صنایع تولیدی به عنوان پوشش دهی به محصولات استفاده شود نایلون شیرینگ یکی از پرکاربرد ترین متریال بسته بندی می باشد که تولید کنندگان زیادی از آن برای بسته بندی محصولاتشان استفاده می کنند. نایلون شیرینگ در بسته بندی انواع کالا ها جمله قطعات خودرو ،لوازم خانگی، نوشیدنی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. این نایلون به دلیل مزایای ویژه ای که دارد بسیار مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است. خرید نایلون شیرینگ توسط تولیدکنندگان و صاحبین فروشگاه ها ،هتل ها، رستوران ها و غیره انجام می گیرد.بنابراین افراد برای خرید نایلون شیرینگ می توانند با مراجعه به مراکز فروش نایلون شیرینگ این نایلون را خریداری کنند. نایلون شیرینگ دارای تنوع زیادی است و تولیدکنندگان برای تولید این نایلون، ابعاد و اندازه های مختلفی را در نظر می‌گیرند همچنین پلاستیک شیرینگ در تعداد لایه های مختلف در نوع یک لایه و چند لایه به تولید می‌ رسد که انواع چند لایه آن دارای مقاومت بالاتری هستند و برای محصولات حساس به کار می روند. بنابراین مصرف کنندگان با توجه به محصولاتشان می توانند خرید نایلون شیرینگ را انجام دهند.

تفاوت نایلون شیرینگ و نایلون ساده

نایلون شیرینگ شبیه به نایلون ساده میباشد اما دارای تفاوت‌ های زیادی است. با گسترش استفاده از نایلون ها، نایلون های گوناگون به تولید رسیدند تا برای بسته بندی بهتر و کاربردی ‌تر مورد استفاده قرار گیرند ، یکی از این نایلون ها ، نایلون شیرینگ است که دارای تفاوت هایی با نایلون ساده میباشد. نایلون شیرینگ حالت جمع شوندگی دارد و به گرما حساس است بنابراین با ایجاد حرارت در نایلون شیرینگ واکنش نشان داده و حالت جمع شوندگی دارد. بدین ترتیب کالا ها پس از بسته بندی با استفاده از نایلون شیرینگ که کاملاً منسجم و ایزوله خواهند شد که این بسته بندی در مقابل ضربات وارده در هنگام حمل و نقل مقاوم بوده و همچنین عایق مناسب برای آلودگی و رطوبت می باشد. حمل و نقل کالا های بسته بندی شده توسط نایلون شیرینگ به مراتب راحت تر خواهد بود زیرا بسته های ایجاد شده کمترین حجم و کمترین وزن را خواهند داشت.

نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ معمولاً بر حسب وزن به فروش میرسد. این نوع نایلون ن ها دارای قیمت گذاری های متفاوتی می باشند در واقع عواملی مانند برند، کیفیت، ضخامت، اندازه و غیره در قیمت نایلون شیرینگ موثر می باشند. برای خرید نایلون شیرینگ می توانید در ابتدا از مراکز فروش نایلون شیرینگ استعلام قیمت نایلون شیرینگ را بگیرید و سپس خریدتان را انجام دهید.

نایلون شیرینگ یکی از نایلون های بسته بندی می باشد که با سایر نایلون ها دارای تفاوت می باشد. این تفاوت این است که به دما حساس بوده و با اعمال گرما به آن دچار تغییر حالت می شود.در واقع این نایلون به دمای ۱۶۰ تا ۲۲۰ درجه سانتیگراد حساس بوده و با ایجاد حرارت، موجب چسبیده شدن نایلون به محصول نهایی می شود و بسته بندی ایزوله ای را ایجاد خواهد کرد که بسیار منسجم و عایق خواهد بود.

نحوه استفاده از نایلون شیرینگ

 نایلون شیرینگ معمولاً با استفاده از دستگاه شیرینگ پک به کار گرفته می شود و در نمونه دستی می توان این نایلون را با استفاده از سشوار حرارتی و به شکل دستی مورد استفاده قرار داد اما در صورتی که محصولات زیاد باشند و برای خطوط تولید باید از دستگاه شیرینگ پک استفاده شود این دستگاه ها طوری ساخته شده اند که با قراردهی رول نایلون شیرینگ در آنها، رول شیرینگ به دور محصولات پیچیده شده و با اعمال حرارت مناسب بسته بندی وکیوم ایجاد خواهد شد. بسته بندی ایجاد شده با استفاده از نایلون شیرینگ دارای مزایای زیادی است که یکی از این مزایا ضد نفوذ بودن آن در مقابل آلودگی و رطوبت است بنابراین از   کالاها محافظت می کند. یکی دیگر از مزایای این نایلون قیمت ارزان آن است.بنابراین این نایلون بسیار به صرفه برای مصرف کنندگان خواهد بود همچنین نایلون شیرینگ دارای مقاومت بالایی بوده و به راحتی پاره نمی‌شود و در مقابل ضربات مقاومت کافی دارد.در انتخاب ابعاد و اندازه این نایلون هیچ نوع محدودیتی وجود ندارد و تولید کنندگان با توجه به محصولاتشان می توانند نوع دلخواه نایلون شیرینگ را خریداری کنند و حتی در صورت نیافتن آن را به صورت سفارشی خریداری کنند.

فروش نایلون شیرینگ

 نایلون شیرینگ توسط فروشندگان زیادی به فروش می رسد و افراد برای خرید نیاز است که به کیفیت آن توجه داشته باشند زیرا نایلون های با کیفیت در زمان اعمال حرارت و بسته بندی مقاومت بالایی خواهد داشت و دچار آسیب نمی شود.فروش نایلون شیرینگ به صورت اینترنتی بسیار مورد توجه قرار گرفته و افرادی که می خواهند به صورت آنلاین خرید نایلون شیرینگ را انجام دهند، می توانند با مراجعه به سایت های اینترنتی خرید شان را انجام دهند.

نایلون شیرینگ

قیمت نایلون شیرینگ

 قیمت نایلون شیرینگ بر اساس مواد پلی اتیلنی در نظر گرفته می شود که به صورت کیلوگرم محاسبه می گردد. در قیمت نایلون شیرینگ عوامل دیگری همچون برند، کیفیت، ابعاد و اندازه و غیره نیز مرتبط بوده و افراد با توجه به نیاز شان می توانند نایلون شیرینگ را انتخاب کرده و استعلام قیمت بگیرند. فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه فروش نایلون شیرینگ فعالیت دارند و افراد می‌توانند از این فروشگاه ها خرید اینترنتی نایلون شیرینگ را انجام دهند اما هر مرکزی برای خرید قابل اعتماد نبوده و باید حتماً از مراکز معتبر خرید نایلون ها را انجام داد تا نایلون هایی با کیفیت و قیمت مناسب را تهیه نمود.

1234567