امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 21 : 46 دقیقه
1مجموع 1 خبر

  کفش ایمنی مناسب

  کفش ایمنی نوعی کفش هایی است که از نظر ظاهری شبیه به کفش های معمولی می باشد اما دارای ویژگی هایی است که آن را از سایر کفش ها متمایز می سازد. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

تجهیزات ایمنی از لوازم مهم در هنگام کار کردن می باشد. همان طور که می دانیم در هنگام کار کردن ممکن است خطراتی اتفاق بیفتد که منجر به خسارات مالی و جانی شود بنابراین استفاده از تجهیزات ایمنی می تواند وقوع چنین حوادثی را به حداقل خود برساند. تجهیزات ایمنی شامل انواع لوازم و ابزار های ایمنی مانند کفش ایمنی ، دستکش کار، لباس کار، کلاه ایمنی، گوشگیر و... می باشد. کفش کار یکی از لوازم ایمنی بسیار مهم ست که از پا ها محافظت می نماید. در صورتی که بخواهید از تجهیزات ایمنی استفاده کنید و ایمنی را در کار داشته باشید باید حتما از کفش کار مناسب استفاده کنید. فروش کفش کار و تجهیزات ایمنی به صورت اینترنتی موجب شده افراد بتوانند خرید کفش کار را از فروشگاه های مورد نظرشان به راحتی انجام دهند.

کفش کار

کفش کار چیست؟

کفش کار یا کفش ایمنی یکی از انواع تجهیزات ایمنی است که برای شروع هر فعالیتی لازم می باشد. کفش کار ها در انواع مختلفی با توجه به مشاغل مختلف به تولید رسیده اند. در صورتی که می خواهید کفش کار را تهیه کنید باید در ابتدا اطلاعاتی را در این زمینه داشته باشید تا بتوانید کفش کار مناسب با فعالیت مورد نظر را خریداری کنید. قیمت کفش کار با توجه به کیفیت آن متفاوت بوده و برای خرید کفش کار باید به کیفیت آن توجه داشته باشید و کفشی را تهیه کنید که بتواند بهترین کارایی را برای شما داشته باشد. با استفاده از کفش کار ، پا های شما در برابر بریدگی ، ضرب دیدگی ، سوختگی، برق گرفتگی و... محافظت خواهند شد.

ویژگی کفش کار

 • در کفش کار از مواد اولیه ی با کیفیت استفاده شده تا در زمان کار کردن این کفش بتواند مقاومت لازم را داشته باشد.
 • طراحی کفی کفش کار به صورتی است که از سر خوردگی جلوگیری نمایدو کارگران بتوانند با استفاده از آن به راحتی فعالیت کنند.
 • کفش کار در انواع مختلف با توجه به مشاغل گوناگون در نوع استاندارد تهیه شده اند و این کفش ها بهترین حافظت را از پا ها خواهند داشت و برای خرید کفش کار باید با توجه به شغل مورد نظر و متناسب با آن خرید کفش کار را انجام دهید.
 • کفش کار ضد باکتریال بوده و می تواند از پا ها در مقابل آلودگی و قارچ و بیماری های پوستی محافظت نماید.
 • کفش کار دارای وزن بالاتری نسبت به کفش های معمولی بوده زیرا در این کفش ها از کامپوزیت و فولاد استفاده شده اما در وزن استاندارد می باشند.
 • ایمنی این کفش ها بالا بوده و افراد با استفاده از آن در مقابل خطرات در امان هستند.
 • در ساخت این کفش ها از چرم طبیعی استفاده می شود تا مقاومت بالایی داشته باشد.
 • کفش کار در سایز های مختلف به تولید می رسد و افراد با سایز پا های مختلف می توانند خرید کفش کار را متناسب با پای خود انجام دهند.
 • کیفیت و دوام کفش کار بسیار بالا بوده و همین موجب می شود که در شرایط سخت کاری بتوان از آن استفاده کرد.
 • با توجه به ویژگی های خوب کفش کار ، قیمت کفش کار بسیار مناسب است.
 • در استفاده ی طولانی مدت از کفش کار ، به اعضای بدن فشار وارد نمی نماید.

کفش کار

خرید کفش کار

به منظور خرید کفش کار می توانید به صورت حضوری و اینترنتی خریدتان را انجام دهید. در خرید کفش کار به صورت حضوری شما باید به فروشگاه ها به صورت حضوری مراجعه کنید و خریدتان را انجام دهید اما در خرید اینترنتی کفش کار، نیازی به مراجعه ی حضوری نبوده و تنها با مراجعه به وب سایت فروشگاه مورد نظر می توانید خرید کفش کار را انجام دهید. مراکز فروش کفش کار انواع کفش ایمنی را ارائه می کنند و افراد با توجه به فعالیتی که دارند نوع مناسب کفش کار را خریداری می نمایند. قیمت کفش کار در فروشگاه های اینترنتی قابل مشاهده بوده و می توانید خرید کفش کار را از فروشندگان منصف انجام دهید.

انواع کفش کار

کفش کار بر اساس فعالیت ها دارای تنوع زیادی بوده و طراحی و مواد اولیه ی مورد استفاده در کفش کار ها مختلف می باشد  بر همین اساس انتخاب نوع مناسب از کفش ایمنی بسیار مهم بوده و باید به آن دقت داشته باشید. انواع کفش کار شامل کفش کار سرپنجه فولادی ، کفش کار ضد حریق، کفش کار ضد الکتریسیته ، کفش کار ضد مواد شیمیایی و... می باشد. کفش های ایمنی توسط تولید کنندگان مختلفی به تولید می رسند و این تولید کنندگان در انتخاب مواد اولیه برای کفش ها تا حدودی با هم متفاوت عمل می کنند و همین موجب شده که کیفیت محصولات هر شرکت با شرکت دیگر تفاوت داشته باشد. در نظر داشته باشید که کفش کار تنها برای یک حرفه نبوده و انواع کفش کار برای حرفه های مختلف طراحی و ساخته شده است. کفش مورد نظرتان باید مناسب با فعالیتی که دارید ، باشد تا بتواند از خطرات کاری پیشگیری نماید و با جلوگیری از وقوع حوادث غیر منتظره ، از جان کارکنان محافظت نماید.

کفش کار

فروش کفش کار

فروش کفش کار در انواع کفش کار ضد الکتریسیته، کفش کار ضد مواد شیمیایی، کفش کار ضد ضربه ، کفش کار ضد برش، کفش کار ضد حریق و... انجام می گیرد. هر یک از این کفش ها مناسب برای مشاغل مختلف است و باید در انتخاب و خرید کفش کار دقت کافی را داشته باشید. به منظور بهره مندی از خرید آنلاین کفش کار ، به سایت های اینترنتی فروشندگان معتبر مراجعه کنید و خریدتان را از راه دور انجام دهید. قیمت کفش کار در انواع مختلف متغیر بوده و با در نظر گرفتن بودجه ای مناسب می توانید خرید کفش کار را انجام دهید.

قیمت کفش کار

قیمت کفش کار با توجه به برند ، کیفیت، نوع و... مختلف می باشد. هر یک از فروشگاه ها قیمت های متفاوتی را در نظر می گیرند. برای خرید کفش کار باید ابتدا مرکزی معتبر را بیابید و سپس با در نظر گرفتن قیمت کفش کار، آن را از فروشگاه هایی که قیمت ها مناسب تری را ارائه می کنند تهیه کنید.

 

1234567