امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 22 : 42 دقیقه
1مجموع 1 خبر

    نایلون حبابدار در انواع مختلف

    قیمت نایلون ضربه گیر و یا نایلون حبابدار به عوامل متعددی بستگی دارد فاکتورهای مهمی از قبیل کیفیت ،مواد اولیه، تعداد لایه نایلون حبابدار ،ابعاد و اندازه ،قطر حباب ها ،چاپ، نوع، رنگ و غیره در قیمت نایلون ضربه گیر موثر می باشد. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

نایلون حبابدار را همه ی ما دیده‌ایم و با آن آشنا هستیم، این نایلون ها برای بسته بندی های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. نایلون حبابدار یک نایلون عایق کننده و ضربه گیر می باشد و این نایلون از بالشتک هایی پر از هوا تشکیل شده ‌اند که نقش عایق را دارند. از نایلون حبابدار برای بسته بندی انواع محصولات به منظور جلوگیری از وارد شدن ضربه استفاده می شود. از نایلون حبابدار برای بسته بندی انواع محصولات میتوان استفاده کرد و این نایلون بسیار کاربردی در صنعت بسته بندی بوده و از آن استفاده ی زیادی می شود همچنین برای اسباب کشی نیز نایلون حباب دار مورد استفاده قرار می گیرد تا بتوان لوازم را بدون هیچ گونه آسیبی به محل مورد نظر انتقال داد.

نایلون حبابدار

فروش نایلون حبابدار توسط فروشگاه ها در انواع مختلفی انجام گرفته و افراد به منظور خرید نایلون حبابدار می‌ توانند به صورت رولی و فله ای نایلون ها را تهیه کنند. قیمت نایلون حبابدار با توجه به ویژگی منحصر به فرد آن بسیار مناسب بوده و به همین دلیل واحد های تولیدی از این نایلون برای بسته بندی انواع محصولات استفاده می کنند.

پلاستیک حبابدار چیست؟

 پلاستیک حبابدار نایلونی است که از دو لایه فیلم پلی اتیلن تشکیل می شود که دارای حباب هایی از هوا می باشد و می تواند در برابر آسیب به مواد شکننده از کالاها محافظت نماید. انواع حبابدار در ابعاد و اندازه های مختلف به فروش می رسد ، این نایلون در نمونه های ساده و پاکتی به تولید رسیده و می توان از نوع مناسب با کالا استفاده کرد همچنین انواع دیگری همچون نایلون حبابدار استاتیک و نایلون حبابدار فوم دار و غیره به تولید رسیده اند. نکته ‌ای که برای خرید نایلون حبابدار بسیار مهم است خرید نایلون حبابدار متناسب با محصولات می باشند. فروشندگان زیادی نایلون های حبابدار را عرضه می نمایند و برای خرید این نایلون در نظر گرفتن کیفیت بسیار مهم بوده و با خرید از مراکز فروش نایلون حبابدار که دارای سابقه ی بالایی هستند می توان از کیفیت نایلون های اطمینان حاصل کرد.

کاربرد نایلون حبابدار

همانطور که اشاره کردیم نایلون حبابدار برای محافظت از کالاها در مقابل عوامل خارجی استفاده می‌ شود بنابراین فرقی ندارد که محصول مورد نظر شما چه ابعادی داشته باشد و می توان وسایل بزرگ را نیز با استفاده از نایلون حبابدار پوشش داد تا از آسیب و خط و خش به دور باشد. این نایلون های حباب دار کاربرد بسیار زیادی در میان انواع نایلون ها دارند و عبارتند از:

  • بسته بندی لوازم الکترونیکی
  • بسته بندی لوازم لوازم دکوراتیو
  • بسته بندی تولیدات شیشه ای
  • بسته های صنعتی
  • بسته بندی لوازم خانگی

 و غیره

نایلون حبابدار

فروش نایلون حبابدار توسط تولیدکنندگان

نایلون حباب دار از نظر ابعاد و تعداد لایه به شکل متفاوت به تولید می رسند و محدودیتی در این رابطه وجود ندارد بنابراین با توجه به نظر مشتری می توان نایلون های حباب دار را در ابعاد مختلف و تعداد لایه متفاوت به تولید رساند. وجود تعداد لایه بیشتر در نایلون حبابدار موجب ضربه گیری بهتر خواهد شد بنابراین می توانید این نایلون ها را در انواع چند لایه برای محصولات شکننده به کار ببرید و در صورتی که مصارف شما زیاد است می توانید خرید نایلون حبابدار را به صورت فله ای انجام دهید اما استفاده رولی نیز بسیار آسان خواهد بود.

مزایای نایلون حبابدار

نایلون حبابدار بسیار پر مصرف است و این به دلایل مزایای زیادی است که این نایلون دارد و ویژگی های منحصر به فرد نایلون حبابدار موجب محبوبیت آن در صنعت بسته بندی شده است. نایلون حبابدار تنها در صنعت بسته بندی مورد استفاده قرار نمی گیرد و یکی از ویژگی‌ های بسیار خوبی نایلون ها ، عایق بودن آن در برابر صوت و انرژی می باشد بنابراین به عنوان عایق حرارتی و صوتی نیز در ساختمان ها و سایر مکان ها به کار می رود. با استفاده از نایلون حبابدار بسته بندی به راحتی انجام گرفته و بسته های نهایی دارای حجم و وزن کمی هستند و به همین جهت حمل و نقل آن بسیار راحت می باشد. به جهت عایق بودن نایلون حبابدار پس از بسته بندی کالا ها، از کثیف شدن محصولات جلوگیری خواهد شد و همچنین این نایلون ها به دلیل ضربه گیری قوی که دارند موجب حفاظت کامل از کالا ها خواهند شد.

خرید نایلون حباب دار با کیفیت بالا

برای خرید نایلون حبابدار شما می توانید به شکل حضوری و اینترنتی اقدام نمایید. امروزه تولید کنندگان زیادی به صورت مستقیم محصولاتشان را از طریق وبسایت مجموعه ی خود به فروش می رسانند بنابراین بستری فراهم شده که مصرف کننده با تولید کننده در ارتباط باشد و بتواند محصولات را به صورت مستقیم خریداری کند. خرید از تولیدکننده موجب کاهش هزینه ‌ها خواهد شد. خرید نایلون حبابدار به صورت اینترنتی بسیار ساده خواهد بود و افراد بدون نیاز به مراجعه به فروشگاه می توانند خریدشان را به صورت اینترنتی انجام دهند و همانطور که گفتیم نایلون حبابدار از نایلون های بسیار پر مصرف می باشد که در بخش بسته بندی استفاده گسترده را از این نایلون داریم و به جهت قیمت ارزان و کارایی مناسب این نایلون طرفداران زیادی دارد.

فروش نایلون حبابدار با قیمت ارزان

نایلون حباب دار یا پلاستیک ضربه گیر بر حسب قیمت مواد اولیه پلی اتیلنی قیمت ‌گذاری می ‌شود و فروش نایلون ها بر حسب کیلوگرم و یا به صورت رولی می باشد. بنابراین افراد برای تهیه نایلون ها پس از اطمینان از کیفیت آن ها می توانند با قیمت مناسب خرید شان را انجام دهند. نایلون حباب دار در تنوع تعداد لایه، ابعاد و اندازه و اندازه ی حباب به فروش می رسد بنابراین باید با توجه به محصولات مورد نظر خریدتان را انجام دهید. همچنین این نایلون ها به صورت رولی و فله ای عرصا می شود که در ابعاد گوناگون می باشنود.

نایلون حبابدار

برای خرید انواع نایلون حبابدار در تنوع بالا می توانید به سایت های اینترنتی مراجعه کرده و خرید خود را به صورت اینترنتی و آسان انجام دهید فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف فعالیت دارند و برای خرید از این مجموعه ها در ابتدا باید بررسی‌ های لازم را درباره سابقه کاری آن مجموعه به دست آوریم و سپس خریدتان را انجام دهید تا بتوانبد خرید رصایت بخشی را تجربه کنید.

 

1234567