امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 23 : 27 دقیقه

کفش ها از لوازم بسیار مهمی هستند که برای پوشش دهی به پا ها مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از انواع کفش ها به منظور خاصی طراحی شده اند و در نهایت باید برای هر یک از فعالیت ها از کفش های مخصوص استفاده شود. انواع کفش ها به منظور پیاده روی ، ورزشی ، محیط کاری، مجلسی و... طراحی شده اند و انتخاب کفش از اهمیت بالایی برخوردار است. یکی از کفش هایی که بسیار مهم است ، کفش ورزشی می باشد. کفش ورزشی شامل انواع کفش هایی است که در فعالیت های ورزشی از آن استفاده می شود. کفش ورزشی دارای مقاومت کافی برای انجام فعالیت های ورزشی بوده و از پا ها حفاظت بسیار خوبی را انجام می دهد. کفش های ورزشی در انواع مختلف با توجه رشته های ورزشی مختلف طراحی شده اند و برای هر یک از ورزش ها باید نوع مناسب از کفش ورزشی را استفاده کرد. انواع کفش های دو و میدانی، تنیس، فوتبال، کشتی، بدنسازی و... شامل کفش اسپرت و یا کفش ورزشی می شوند.

کفش ورزشی

خرید کفش ورزشی با قیمت ارزان

کفش ورزشی در بازار توسط فروشندگان مختلفی به فروش می رسد و افراد با توجه به کفش ورزشی مورد نظرشان اقدام به خرید ان در مدل های متنوع می نمایند. در انتخاب کفش ورزشی باید به کیفیت ان بسیار توجه داشته باشید زیرا انواع کفش ورزشی با کیفیت های گوناگون عرضه می شود و در صورتی که بخواهید بهترین کارایی را از کفش ورزشی داشته باشید باید حتما از کفش ورزشی مناسب و با کیفیت استفاده کنید.

انواع کفش ورزشی

  • کفش ورزشی دوندگی

کفش ورزشی دوندگی از کفش هایی است که در فروشگاه های زیاد می توانید آن را بیابید. از کفش ورزشی دوندگی برای فعالیت های دویدنی استفاده می شود. این نوع از کفش های ورزشی ضربه گیری قوی دارند. دویدن با این نوع کفش اسپرت بسیار آسان بوده و این کفش ها دارای وزن سبکی هستند تا بتوان به راحتی با آن گام برداشت و در دویدن های سرعتی بتوان در زمان کوتاهی مسافت مورد نظر را طی کرد. این کفش ها طوری طراحی شده اند که در زمان دویدن از پیچ خوردگی ، رگ به رگ شدن و آسیب دیدگی پا ها و ستون فقرات جلوگیری کند.

  • کفش ورزشی باشگاهی

کفش ورزشی که نام دیگر آن کراس ترینر یا اسنیکر که افراد برای ورزش های بدنسازی از آن استفاده می کنند. این نوع کفش ها برای انجام انواع تمرین های بدنسازی مناسب می باشد. بسیار از افراد این نوع کفش ورزشی را دارند تا بتوانند انواع فایل های ورزشی را انجام دهند. در صورتی که می خواهید چندین تمرین را انجام دهید و تمرین های شما به صورت مختلف است، می توانید از کفش ورزشی باشگاهی استفاده کنید.

کفش ورزشی

کفش ورزشی تنیس

کفش ورزشی تنیس یکی از انواع کفش های ورزشی است که برای ورزش تنیس در نظر گرفته شده است. این کفش ها باید استحکام و انعطاف بالایی داشته باشد تا بتواند کارایی بسیار خوبی را داشته باشد. در زمان خریدن کفش ورزشی تنیس باید نوع با کیفیت آن را تهیه کنید. در این ورزش حرکات ناگهانی به جلو و عقب وجود دارد و بنابراین این نوع کفش اسپرت باید ضربه گیری قوی داشته باشد. مرکز فروش کفش ورزشی این کفش را با کیفیت های مختلف ارائه می کند. کفش تنیس نرم بوده و انعطاف بالایی دارد.

کفش پیاده روی

کفش های پیاده روی یکی از انواع کفش هایی است که برای راه رفتن و کوهپیمایی و فعلیت هایی که را رفتن در آن است، از آن استفاده می شود. این کفش ها دارای کفی لاستیکی بوده که دارای الگوی خاصی می باشد. در کفی کفش ورزشی پیاده روی تورفتگی و دندانه هایی وجود دارد که به وسیله ی آن راه رفتن بر روی سطوح ناهموار آسان تر می باشد. این کفش ها طوری طراحی شده اند که موجب گرفتگی کمتر پا ها می شوند. کفش پیاده روی بسیار مستحکم و مقاوم است. این کفش ها برای پیاده روی انتخاب عالی بوده و باید توجه داشته باشید که برای هر فعالیت حتی کوتاه مدت نیز باید حتما از کفش ورزشی مناسب استفاده کنید.

کفش ورزشی بسکتبال

کفش ورزشی بسکتبال دارای کفی تخت و لاستیکی بوده و کفی این کفش ها معلا پهن تر در نظر گرفته می شود. به دلیل چرخش های سریع در این رشته ی ورزشی ، کفی کفش های ورزشی سالنی عمول نازک تر ساخته می شود تا وزن کمتری را داشته باشد و بتوان حرکات سریع را با استفاده از این کفش ها انجام داد. خرید کفش ورزشی بسکتبال باید حتما در نوع با یفیت انتخاب شود تا بتوانید بهترین استفاده را از یان کفش ها داشته باشید. کفش های بسکتبال در فضای باز با کفی پهن تر و ضخیم تر راحی شده سات تا بوند ا پا ها حفاظت خوبی را داشته باشد.

کفش ورزشی

خرید کفش ورزشی

به منظور خرید کفش ورزشی باید آن را مناسب با سایز پا ها خریداری کنید بنابراین صرف نظر از سایز کفش مورد نظر ، آن را بپوشید و فقط اندازه را ملاک خریدتان قرار دهید نه سایز ان را زیرا ممکن است سایز ها تا حدودی در کفش های مختلف متفاوت باشد. باید دقت کنید که کفش ورزشی را نه بزرگ تر و نه کوچک تر تهیه کنید. انگشتان پا باید در کفش ورزشی حرکت آزادانه ای داشته باشند اما نباید پا در کفش بچرخد به همین دلیل بسیار مهم است. قیمت کفش ورزشی بسیار متنوع بوده و شما می توانید این کفش را در قیمت های مختلف تهیه کنید که برند ، کیفیت، نوع، طراحی و... از عوامل موثر در قیمت کفش ورزشی می باشند. مراکز فروش کفش ورزشی انواع مدل های کفش ورزشی را ارائه می کنند و می توانید کفش ورزشی مورد نظر خود را تهیه نمایید. فروش کفش ورزشی به صورت اینترنتی توسط فروشگاه های زیادی انجام می گیرد و افراد برای خرید کفش ورزشی نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند و می توانند به راحتی و از طریق اینترنت خریدشان را انجام دهند. برای خرید اینترنتی کفش ورزشی به سایت فروشگاه ها مراجعه کرده و  خرید کفش ورزشی را انجام دهید، دقت کنید که فروشگاه های ورد نظرتان دارای اعتبار بالایی باشد.

1234567