امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 21 : 28 دقیقه
1مجموع 1 خبر

    پوستر دیواری اتاق کودک

    فروشگاه دیوار دکور به عنوان یکی از معتبرترین و کامل ترین مراکز فروش پوستر دیواری ، در خدمت شماست تا بتواند پوستر دیواری های زیبا و بادوام را تهیه نمایید. >> ادامه مطلب
1مجموع 1 خبر

در بخش دکوراسیون داخلی ، تجهیزات و لوازم دکوراتیو زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب لوازم دکوراتیو بسیار مهم است و می تواند موجب زیباسازی محیط شود بنابراین توجه به المان ها زیبایی و استفاده از لوازم متناسب با محیط می تواند تا حد زیادی در  جذابیت یک دیزاین داخل موثر واقع شود و در این راستا نیاز است که المان ها را بشناسید و به صورت هوشمندانه و اصولی از آن استفاده نمایید. پوستر دیواری ها یکی از دیوار پوش هایی هستند که در جهت جذابیت محیط از ان استفاده می شود. پوستر دیواری یکی از دیوار های بسیار با کیفیت و جذاب است و در تنوع بالا به فروش می رسد. برای خرید پوستر دیواری نیاز است که به مراکز فروش پوستر دیواری معتبر مراجعه کنید تا از کیفیت و قیمت پوستر دیواری مطمئن شوید.

پوستر دیواری

  • تفاوت ابعاد

زمانی که به مراکز فروش پوستر دیواری مراجعه می کنید. متوجه تفاوت میان پوستر دیواری و کاغذ دیواری خواهید شد. کاغذ دیواری ها در ابعاد  استاندارد و به صورت رولی و متری به فروش می رسند اما پوستر دیواری در تعداد قطعات مشخصی به تولید می رسد.  فروش پوستر دیواری در تعداد قطعات یک تکه، دو تکه، چهار تکه، هشت تکه و.. می باشد. بنابراین شما پوستر دیواری مورد نظر را با توجه به ابعادش انتخاب می کنید اما کاغذ دیواری را بدون توجه به ابعاد انتخاب کرده و آن را در متراژ مورد نیاز تهیه می کنید.

  • تفاوت طرح

یکی از تفاوت های پوستر دیواری از کاغذ دیواری ، طرح های آن است. طرح کاغذ دیواری به صورت تکرار شونده است به صورتی که طرحی مشخص در طول رول کاغذ دیواری تکرار شده و کاغذ دیواری در بخش های مختلف مشابه هم هستند. اما پوستر دیواری دارای تصویری متمایز بوده و شامل یک طرح است که به صورت بزرگ چاپ شده است و هر قطعه ی آن دارای طرحی تکمیل کننده ی قطعات دیگر است. با نصب تکه های پوستر دیواری در کار یکدیگر همانند پازل می توان یک تصویر واحد را تشکیل داد.

  • تولید سفارشی

کاغذ دیواری ها به صورت سری و در تعداد بالا به تولید می رسند که زمانی که به مراکز فروش پوستر دیواری و کاغذ دیواری مراجعه کنید ، می توانید کاغذ دیواری موردنظرتان را یافته و هر مقدار که بخواهید از آن را تهیه کنید در صورتی که پوستر دیواری به ین صورت نیست. برای خرید پوستر دیواری از میان طرح های موجود می توانید خریدتان را انجام دهید اما اگر طرحی خاص مد نظرتان بوده می توانید آن را به صورت سفارشی خریداری کنید.

پوستر دیواری

  • محل نصب

محل نصب پوستر دیواری متفاوت از کاغذ دیواری است. پوستر دیواری معمولا بر روی یکی از دیوار ها نصب می شود در صورتی که معمولا از کاغذ دیواری برای تمامی دیوار ها استفاده می شود.

قیمت پوستر دیواری

قیمت پوستر دیواری در فروشگاه ها به شکل کاملا متفاوت ارائه می شود زیرا قیمت پوستر دیواری متاثر از کیفیت پوستر دیواری می باشد و هرچه کیفیت پوستر دیواری بالاتر باشد در نتیجه قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد بنابراین برای خرید پوستر دیواری با توجه به بودجه ی که به این دیوار پوش اختصاص می دهید می توانید از مراکز فروش پوستر دیواری معتبر اقدام نمایید. مراکز تولید کننده قیمت های ارزان تری را نسبت به سایر مراکز ارائه می دهند بنابراین شما می توانید به سایت های تولید کنندگان رفته و خرید پوستر دیواری را به صورت مستقیم انجام دهید.

فروش پوستر دیواری به صورت آنلاین

فروش پوستر دیواری به صورت اینترنتی موجب شده افراد بتوانند بدون صرف زمان طولانی برای مراجعه ی حضوری ، خریدشان را انجام دهند. خرید پوستر دیواری به صورت اینترنتی شرایط آسانی را به ویژه برای کسانی که فروشگاه ها دسترسی ندارند ، میسر نموده است. مراکز فروش پوستر دیواری هر یک تنوعی از این دیوار پوش را ارائه می کنند. برای یافتن پوستر دیواری مورد نظرتان به راحتی می توانید سایت های اینترنتی را مشاهده نمایید. قیمت پوستر دیواری بسیار مناسب است و یکی از مهم ترین دلایل خرید پوستر دیواری ، قیمت ارزان آن است.

موارد استفاده از پوستر دیواری

پوستر دیواری ها در دکوراسیون مدرن بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و افراد می توانند برای خرید پوستر دیواری مورد نظرشان از میان طرح های بی شمار پوستر دیواری ، طرح مناسب را انتخاب نمایند. از پوستر دیواری می توان برای محیط های مختلف استفاده کرد ، برای انواع محیط های تجاری، مسکونی و اداری می توان از این دیوار پوش بهره برد. از برخی از پوستر ها برای سقف و کف اتاق نیز استفاده می شود اما عمده مصرف پوستر برای دیوار می باشد. تصاویر پوستر دیواری می تواند تصویری از یک چهره باشد یا انواع تصویر طبیعت و حیوانات و... نکته ای که برای خرید پوستر دیواری باید به آن توجه داشته باشید ، کاربری محیط است به طور مثال در سازمان ها و ادارات از تصاویر ساده تر استفاده می شود در صورتی که برای منازل می توان آزادانه انتخاب پوستر دیواری را انجام داد.

پوستر دیواری

خرید انواع پوستر دیواری

خرید پوستر دیواری به منظور تغییر در دکوراسیون و داشتن یک دیوار پوش مناسب انجام می گیرد و افراد برای خرید این دیوار پوش لازم است به مواردی توجه داشته باشند. همانطور که می دانید پوستر دیواری ها در تنوع بالایی به تولید می رسد که دارای ویژگی های مختلف می باشند. برای خرید پوستر دیواری توجه به جنس و کیفیت و قیمت پوستر دیواری مهم است و پیشنهاد ما به شما خرید پوستر دیواری های با کیفیت است زیرا اگر بخواهید برای طولای مدت از این دیوار پوش بهره ببرید لازم است که پوستر دیواری مورد نظر شما دارای دوام و ماندگاری بالایی باشد و در گذر زمان دچار تغییر شکل و رنگ نشود. به همین منظور حتما به مراکز فروش پوستر دیواری معتبر مراجعه کرده و خریدتان را به صورت مطمئن از نظر کیفیت انجام دهید. قابلیت شستشو یکی از موارد مهمی است که در زمان خرید پوستر دیواری باید به آن توجه داشته باشید. امروزه بسیاری از پوستر دیواری ها دارای قابلیت شستشو بوده و در زمان هایی که سطح پوستر دیواری دچار گرد و غبار و لکه شود می توان با استفاده از دستمال نمدار آن را تمیز کرد.

 

1234567