امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 22 : 21 دقیقه

کاغذ دیواری یکی از انواع دیوار پوش های رایجی است که از آن برای محیط های مختلف استفاده می شود. کاغذ دیواری دیوار پوشی محبوب در کشورمان است که دارای تنوع زیادی می باشد. فروش کاغذ دیواری در طرح های و رنگ بندی زیادی انجام می گیرد و افراد برای خرید کاغذ دیواری باید دقت زیادی به جنس و نوع آن داشته باشند تا بتوانند بهترین استفاده را از این دیوار پوش داشته باشند. بنابراین توجه به نوع و کیفیت کاغذ دیواری از قیمت کاغذ دیواری بسیار مهم تر خواهد بود.

کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری

فروش کاغذ دیواری توسط فروشگاه ها به صورت حضوری و غیر حضوری انجام گرفته و افراد در گذشته خرید کاغذ دیواری را به صورت حضوری انجام می دادند اما امروزه بسیاری از خرید ها به صورت اینترنتی انجام می گیرد. فروش کاغذ دیواری به صورت همه ساعته توسط فروشگاه ها انجام می گیرد و افراد به راحتی و از هر مکان می توانند سفارش خود را در فروشگاه های اینترنتی ثبت نمایند. با توجه به این که قیمت کاغذ دیواری در فروشگاه ها مختلف است ، امکان مقایسه قیمت کاغذ دیواری در خرید اینترنتی به راحتی فراهم است.

  • کاغذ دیواری کاغذی

کاغذ دیواری کاغذی یکی از انواع کاغذ دیواری هایی است که دارای کم ترین دوام در میان سایر انواع این دیوار پوش است. کاغذ دیواری های کاغذی بسیار اقتصادی هستند و قیمت کاغذ دیواری کاغذی بسیار مناسب است و این نوع به راحتی نصب شده و به راحتی هم از روی دیوار کنده می شود. دوام و ماندگاری این نوع در حدود1 یا 2 سال مناسب است. افرادی که می خواهند از کاغذ دیواری در زمان کوتاه استفاده کنند و هزینه ی کمی را به آن اختصاص دهند ، خرید کاغذ دیواری کاغذی بهترین گزینه خواهد بود به طور مثال برای مستاجران گزینه ی خوبی برای کوتاه مدت است.

  • کاغذ دیواری پی وی سی با روکش وینیل

کاغذ دیواری در نوع پی وی سی دارای روکش وینیل بسیار محکم  با دوام است و ضد خش می باشد. این کاغذ دیواری برای استفاده ی طولانی مدت گزینه ی عالی خواهد بود زیرا عمر این نوع کاغذ دیواری ها د ر حدود 5 سال می باشد. کاغذ دیواری پی وی سی با روکش وینیل قابل شستشو می باشد و برای محیط ها شلوغ بسیار مناسب خواهد بود.

  • کاغذ دیواری نانو

امروزه صنعت نانو در بسیاری از کالا ها مشاهده می شود و در کاغذ دیواری نیز مشاهده می گردد. کاغذ دیواری نانو یکی از انواع جدید کاغذ دیواری ها است. این نوع کاغذ دیواری ها ضد دوده می باشند و همچنین ضد حساسیت می باشند. قیمت کاغذ دیواری در این نوع بالا می باشد و در مقابل گرما و صدا عایق بسیار خوبی است.

کاغذ دیواری

  • کاغذ دیواری بافت دار یا مخملی

کاغذ دیواری بافت دار یا مخملی یکی از انواع کاغذ دیواری هایی است که بسیار زیبا بوده و می تواند برای دکوراسیون های مجلل مورد استفاده قرار گیرد. در این نوع کاغذ دیواری ها از مخمل پلاستیکی یا پارچه مخمل در بخش هایی استفاده شده است. بنابراین در صورتی که می خواهید یک دکوراسیون لوکس داشته باشید ، کاغذ دیواری مخملی بهترین گزینه خواهد بود. یکی از مواردی که در خرید کاغذ دیواری مخملی باید به آن توجه داشته باشید ، قابل شستشو نبودن آن است.

  • کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از جذاب ترین نوع کاغذ دیواری ها است که دارای طرح ها زیبا و متنوعی است و این نوع کاغذ دیواری ها به صورت برجسته دیده می شوند. کاغذ دیواری سه بعدی دارای عمق بوده و می تواند بر روی فضا تاثیر بگذارد. طرح های کاغذ دیواری سه بعدی می تواند طرحی از یک چهره ، طبیعت، طرح ها و اشکال مختلف و... باشد. فروش کاغذ دیواری در نوع سه بعدی بسیار پر رونق شده است.

  • کاغذ دیواری الیاف طبیعی

کاغذ دیواری الیاف طبیعی یکی از انواع کاغذ دیواری هایی است که قابل شستشو می باشد. این نوع کاغذ دیواری از الیاف طبیعی و چوب فنلاندی ساخته شده و در ساخت آن از برگ و تکه های چوب استفاده شده است. استفاده از این کاغذ دیواری می تواند حس خوبی را در افراد ایجاد کند.

انتخاب رنگ برای کاغذ دیواری

یکی از سوال هایی که برای افراد در زمان خرید کاغذ دیواری پیش می آید ، این است که کاغذ دیواری را در رنگی خریداری کنند. کاغذ دیواری در رنگ بندی متنوعی وجود دارد که هر رنگی می تواند تاثیراتی متفاوت را در محیط بگذارد. برای انتخاب رنگ یکی از موارد مهم توجه به رنگ دکوراسیون است تا بتوان ترکیبی زیبا را به صورت کلی در محیط ایجاد کرد. برای این کار می توانید رنگ وسیله های بزرگ و اصلی را در نظر بگیرید مثلا وسیله هایی مانند مبل، پرده ، فرش و.. در نظر گرفته شود. همچنین برخی از رنگ ها تاثیرات خاصی را در محیط می گذارد به طور مثال رنگ های طلایی و نقره ای موجب مجلل تر نشان دادن محیط شوند و برای سبک کلاسیک مناسب می باشند. رنگ هایی مانند بنفش و سبز برای دکوراسیون های مدرن مناسب می باشند. همچنین برای محیط های فانتزی استفده از رنگ های صورتی و آبی بسیار مورد  توجه است. فروش کاغذ دیواری در طرح های مختلف این امکان را فراهم نموده تا افراد بتوانند خریدشان را با قیمت کاغذ دیواری متفاوت انجام دهند.

کاغذ دیواری

خرید کاغذ دیواری با کیفیت

برای خرید کاغذ دیواری باید به کیفیت آن توجه ویژه ای داشته باشید زیرا کاغذ دیواری های با کیفیت در زمان کوتاهی آسیب می بینند و مجبور به تعوض آن خواهید شد که هزینه های بیشتری را ایجاد می کند. در صورتی که اگر از کاغذ دیواری با کیفیت استفاده کنید می توانید دوام و ماندگاری بالایی را از آن مشاهده کنید ضمن این که طرح های زیبا و با کیفیتی هم خواهد داشت. تولید کنندگان زیادی کاغذ دیواری ها را به تولید می رسانند و با توجه به مواد اولیه ی مورد استفاده و فرایند تولید، هر یک از کاغذ دیواری ها دارای کیفیت مختلف خواهد بود. بهترین راه برای خرید کاغذ دیواری های با کیفیت ، خرید این دیوار پوش در برند های معتبر می باشد.

 

1234567